Synchronizacja z Magento 2.X

Moduł dodatkowy do aplikacji DGCS System – Magazyn pozwalający na synchronizację danych pomiędzy wskazanym sklepem Magento a bazą danych aplikacji Magazyn. Pozwala na synchronizację z wieloma sklepami/widokami Sklepu Magento. Umożliwia automatyzację najczęściej wykonywanych czynności w sklepie Magento tj. przenoszenie zamówień do systemu magazynowego oraz aktualizacji cen i dostępności produktów po stronie sklepu na podstawie magazynu.

Zakres wymiany danych jest konfigurowany i zawiera:

Klienci – dane wszystkich klientów zarejestrowanych w sklepie Magento przenoszeni są do kartoteki klientów DGCS System. Klienci, którzy kupili bez rejestracji nie będą synchronizowani ale pojawią się w danych zamówień.

Zamówienia – dane zamówień zapisanych w sklepie Magento pojawiają się w kartotece zamówień DGCS System. Posiadać będą dane kontrahenta, listę zamówionych towarów oraz pozycję wybranego sposobu dostawy wraz z jej kosztem. W danych zamówienia otrzymujemy również rodzaj wybranej płatności, dostawy oraz status po stronie sklepu.

Produkty –dane towarów widocznych w magazynie DGCS System z uwzględnieniem wskazanego cennika są synchronizowane ze wskazanym sklepem/widokiem Magento. Dla istniejących już towarów w Magento aktualizowana jest cenna zgodnie z cennikiem DGCS System oraz stan w danym magazynie.

Cennik – pobieranie danych na temat cen towarów w sklepie Magento i ich zapis do cennika w magazynie.

Definicje towarów – napełnianie kartoteki towarowej danymi ze sklepu Magento

Specyfikacja

Obsługa Magento w wersji2.0.2, 2.3.0
Zakres wymianyKlienci (Magento → DGCS System)
Zamówienia – zakupione towary, dostawa (Magento → DGCS System)
Produkty (DGCS System → Magento)
Cennik i definicje towarów (Magento → DGCS System)
Obsługiwana ilość sklepów/widoków MagentoNieograniczona

Prosimy o kontakt, jeśli posiadają Państwo sklep w innej niż podana wersji. W wielu wypadkach różne wersje potrafią być w wymaganym przez synchronizację zakresie kompatybilne. W niektórych wypadkach dzięki drobnym modyfikacjom potrafimy dostosować synchronizację do innych wersji sklepu.