Synchronizacja z ShopGold

Moduł dodatkowy do aplikacji DGCS System – Magazyn pozwalający na synchronizację danych pomiędzy wskazanym sklepem ShopGold a bazą danych aplikacji Magazyn. Umożliwia automatyzację najczęściej wykonywanych czynności w sklepie tj. przenoszenie zamówień do systemu magazynowego oraz aktualizacji cen i dostępności produktów po stronie sklepu na podstawie magazynu.

Zakres wymiany danych jest konfigurowany i zawiera:

Klienci – dane wszystkich klientów zarejestrowanych w sklepie ShopGold przenoszeni są do kartoteki klientów DGCS System. Klienci, którzy kupili bez rejestracji nie będą synchronizowani ale pojawią się w danych zamówień.

Zamówienia – dane zamówień zapisanych w sklepie ShopGold pojawiają się w kartotece zamówień DGCS System. Posiadać będą dane kontrahenta, listę zamówionych towarów oraz pozycję wybranego sposobu dostawy wraz z jej kosztem. W danych zamówienia otrzymujemy również rodzaj wybranej płatności, dostawy oraz status po stronie sklepu.

Produkty –dane towarów widocznych w magazynie DGCS System z uwzględnieniem wskazanego cennika są synchronizowane ze wskazanym sklepem ShopGold. Dla istniejących już towarów w ShopGold aktualizowana jest cenna zgodnie z cennikiem DGCS System oraz stan w danym magazynie.

Cennik – pobieranie danych na temat cen towarów w sklepie ShopGold i ich zapis do cennika w magazynie.

Definicje towarów – napełnianie kartoteki towarowej danymi ze sklepu ShopGold.

Specyfikacja

Obsługa ShopGold w wersji?
Zakres wymianyKlienci ( ShopGold → DGCS System)
Zamówienia – zakupione towary, dostawa ( ShopGold → DGCS System)
Produkty (DGCS System → ShopGold )
Cennik i definicje towarów ( ShopGold → DGCS System)
Obsługiwana ilość sklepów ShopGoldNieograniczona

Prosimy o kontakt, jeśli posiadają Państwo sklep w innej niż podana wersji. W wielu wypadkach różne wersje potrafią być w wymaganym przez synchronizację zakresie kompatybilne. W niektórych wypadkach dzięki drobnym modyfikacjom potrafimy dostosować synchronizację do innych wersji sklepu.