Synchronizacja z SoteShop

Moduł dodatkowy do aplikacji DGCS System – Magazyn pozwalający na synchronizację danych pomiędzy wskazanym sklepem SoteShop a bazą danych aplikacji Magazyn. Umożliwia automatyzację najczęściej wykonywanych czynności w sklepie tj. przenoszenie zamówień do systemu magazynowego oraz aktualizacji cen i dostępności produktów po stronie sklepu na podstawie magazynu.

Zakres wymiany danych jest konfigurowany i zawiera:

Klienci – dane wszystkich klientów zarejestrowanych w sklepie SoteShop przenoszeni są do kartoteki klientów DGCS System. Klienci.

Zamówienia – dane zamówień zapisanych w sklepie SoteShop pojawiają się w kartotece zamówień DGCS System. Posiadać będą dane kontrahenta, listę zamówionych towarów oraz pozycję wybranego sposobu dostawy wraz z jej kosztem. W opisie zlecenia otrzymujemy również rodzaj wybranej płatności, dostawy oraz status zamówienia w SoteShop.

Produkty – dane towarów widocznych w magazynie DGCS System z uwzględnieniem wskazanego cennika są synchronizowane ze wskazanym sklepem SoteShop. Dla istniejących już towarów w SoteShop aktualizowana jest cenna zgodnie z cennikiem DGCS System oraz stan w danym magazynie.

Cennik – pobieranie danych na temat cen towarów w sklepie SoteShop i ich zapis do cennika w magazynie.

Definicje towarów – napełnianie kartoteki towarowej danymi ze sklepu SoteShop.

Specyfikacja

Obsługa SoteShop w wersji6.0.0 (API w wersji 2.0.0)
Zakres wymianyKlienci (SoteShop → DGCS System)
Zamówienia – zakupione towary, dostawa ( SoteShop → DGCS System)
Produkty (DGCS System → SoteShop)
Cennik i definicje towarów ( SoteShop → DGCS System)
Obsługiwana ilość sklepów SoteShopNieograniczona

Prosimy o kontakt, jeśli posiadają Państwo sklep w innej niż podana wersji. W wielu wypadkach różne wersje potrafią być w wymaganym przez synchronizację zakresie kompatybilne. W niektórych wypadkach dzięki drobnym modyfikacjom potrafimy dostosować synchronizację do innych wersji sklepu.