Synchronizacja z KQS.store

Moduł dodatkowy do aplikacji DGCS System – Magazyn pozwalający na synchronizację danych pomiędzy wskazanym sklepem KQS.store a bazą danych aplikacji Magazyn. Pozwala na synchronizację z wieloma sklepami KQS.store. Umożliwia automatyzację najczęściej wykonywanych czynności w sklepie tj. przenoszenie zamówień do systemu magazynowego oraz aktualizacji cen i dostępności produktów po stronie sklepu na podstawie magazynu.

Zakres wymiany danych jest konfigurowany i zawiera:

Klienci – dane wszystkich klientów zarejestrowanych w sklepie KQS.store przenoszeni są do kartoteki klientów DGCS System. Klienci.

Zamówienia – dane zamówień zapisanych w sklepie KQS.store pojawiają się w kartotece zamówień DGCS System. Posiadać będą dane kontrahenta, listę zamówionych towarów oraz pozycję wybranego sposobu dostawy wraz z jej kosztem. W opisie zlecenia otrzymujemy również rodzaj wybranej płatności, dostawy oraz status zamówienia w KQS.store.

Produkty – dane towarów widocznych w magazynie DGCS System z uwzględnieniem wskazanego cennika są synchronizowane ze wskazanym sklepem KQS.store. Dla istniejących już towarów w KQS.store aktualizowana jest cenna zgodnie z cennikiem DGCS System oraz stan w danym magazynie.

Cennik – pobieranie danych na temat cen towarów w sklepie KQS.store i ich zapis do cennika w magazynie.

Definicje towarów – napełnianie kartoteki towarowej danymi ze sklepu KQS.store

Specyfikacja

Obsługa KQS.store w wersji3.5, 3.6, 3.7, 4.4, 4.8, 5.0, 5.6, 6.1
Zakres wymiany Klienci (KQS.store → DGCS System)
Zamówienia – zakupione towary, dostawa (KQS.store → DGCS System)
Produkty (DGCS System → KQS.store)
Cennik i definicje towarów ( KQS.store → DGCS System)
Obsługiwana ilość sklepów KQS.storeNieograniczona

Prosimy o kontakt, jeśli posiadają Państwo sklep w innej niż podana wersji. W wielu wypadkach różne wersje potrafią być w wymaganym przez synchronizację zakresie kompatybilne. W niektórych wypadkach dzięki drobnym modyfikacjom potrafimy dostosować synchronizację do innych wersji sklepu.