Synchronizacja z WooCommerce

Moduł dodatkowy do aplikacji DGCS System – Magazyn pozwalający na synchronizację danych pomiędzy wskazanym sklepem WooCommerce a bazą danych aplikacji Magazyn. Pozwala na synchronizację z wieloma sklepami WooCommerce. Umożliwia automatyzację najczęściej wykonywanych czynności w sklepie WooCommerce tj. przenoszenie zamówień do systemu magazynowego oraz aktualizacji cen i dostępności produktów po stronie sklepu na podstawie magazynu.

Zakres wymiany danych jest konfigurowany i zawiera:

Klienci – dane wszystkich klientów zarejestrowanych w sklepie WooCommerce przenoszeni są do kartoteki klientów DGCS System. Klienci, którzy kupili bez rejestracji nie będą synchronizowani ale pojawią się w danych zamówień.

Zamówienia – dane zamówień zapisanych w sklepie WooCommerce pojawiają się w kartotece zamówień DGCS System. Posiadać będą dane kontrahenta, listę zamówionych towarów oraz pozycję wybranego sposobu dostawy wraz z jej kosztem. W danych zlecenia otrzymujemy również rodzaj wybranej płatności, dostawy oraz status po stronie sklepu.

Produkty – dane towarów widocznych w magazynie DGCS System z uwzględnieniem wskazanego cennika są synchronizowane ze wskazanym sklepem WooCommerce. Dla istniejących już towarów w WooCommerce aktualizowana jest cenna zgodnie z cennikiem DGCS System oraz stan w danym magazynie.

Cennik – pobieranie danych na temat cen towarów w sklepie WooCommerce i ich zapis do cennika w magazynie.

Definicje towarów – napełnianie kartoteki towarowej danymi ze sklepu WooCommerce.

Specyfikacja

Obsługa WooCommerce w wersjiAPI v3 – 4.0.1
Zakres wymianyKlienci (WooCommerce → DGCS System)
Zamówienia – zakupione towary, dostawa (WooCommerce → DGCS System)
Produkty (DGCS System → WooCommerce)
Cennik i definicje towarów ( WooCommerce → DGCS System)
Obsługiwana ilość sklepów/widoków WooCommerceNieograniczona

Prosimy o kontakt, jeśli posiadają Państwo sklep w innej niż podana wersji. W wielu wypadkach różne wersje potrafią być w wymaganym przez synchronizację zakresie kompatybilne. W niektórych wypadkach dzięki drobnym modyfikacjom potrafimy dostosować synchronizację do innych wersji sklepu.